Придніпровська регіональна служба ДВСКН
 
Накази:
<< до вибору документу  |  наступний документ >>

		

ГОЛОВНИЙ ДЕРЖАВНИЙ ІНСПЕКТОР ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ УКРАЇНИ НАКАЗ

           N 4 від 28.01.2010; м.Київ

Про проведення розширеного ветеринарно-санітарного (лабораторного)контролю

З метою захисту вітчизняного ринку від небезпечної імпортованої продукції, покращення контролю та нагляду у відповідності до Закону України "Про безпечність та якість харчових продуктів" від 06.09.2005 № 2809-ІУ та постанови Кабінету Міністрів України від 14.06.2002 № 833 "Про затвердження Порядку відбору зразків продукції тваринного, рослинного і біотехнологічного походження для проведення досліджень" стосовно проведення розширеного ветеринарно-санітарного (лабораторного) контролю субпродуктів та м'яса механічного обвалювання

НАКАЗУЮ: 1. Головним державним інспекторам ветеринарної медицини Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя, регіональних служб державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті, директорам Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи, обласних (регіональних) державних лабораторій ветеринарної медицини: проводити розширений ветеринарно-санітарний (лабораторний) контроль субпродуктів та м'яса механічного обвалювання на базі лабораторних закладів ветеринарної медицини згідно із переліком додатку 1. За їх результатами видавати супровідні ветеринарні документи.
2. У митниці призначення (на митно-ліцензійному складі) дотримуватися вимог при відборі зразків продукції, що імпортується, згідно пунктів 4, 5, 9 Порядку відбору зразків продукції тваринного, рослинного і біотехнологічного походження для проведення досліджень, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14.06.2002 № 833, а саме: обов'язково здійснювати відбір середнього зразка із залученням спеціалістів регіональної служби державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті, державної лабораторії ветеринарної медицини, представника державної митної служби та за участю власника продукції або офіційного його представника; зразки продукції пакувати та пломбувати на місці відбору спеціалістом державної лабораторії ветеринарної медицини; під час приймання зразків продукції для проведення досліджень в державних лабораторіях ветеринарної медицини звертати увагу на дотримання умов доставки продукції, відповідність її маркування та пакування.
2. Директорам закладів ветеринарної медицини, яким згідно із додатком 1 дозволяється проводити розширений ветеринарно-санітарний (лабораторний) контроль: забезпечити лабораторний контроль вищезазначеної продукції згідно з чинним законодавством;при виявленні фактів невідповідності продукції надавати в одноденний термін, після отримання результатів лабораторних досліджень інформацію в Держкомветмедицини, головним державним інспекторам ветеринарної медицини Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя, начальникам регіональних служб державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті.
3. Управлінню державної інспекції ветеринарної медицини (Білоус М.В.) довести наказ до відома головних державних інспекторів ветеринарної медицини Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя, регіональних служб державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті, директору Державного науково- дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи (Абрамов A.B.), обласним (регіональним) державним лабораторіям ветеринарної медицини.
4. Управлінню ветеринарно-санітарної експертизи та безпечності харчових продуктів (Остапюк М.П.) та управлінню державної інспекції ветеринарної медицини (Білоус М.В.) узагальнювати матеріали щодо якості та безпечності імпортованої м'ясної продукції та вживати необхідних заходів стосовно недопущення порушень законодавства з питань імпорту об'єктів, підконтрольних державній службі ветеринарної медицини.
5. Визнати таким, що втратив чинність наказ Головного державного інспектора ветеринарної медицини України від 14.07.2009 №90 із змінами та доповненнями.
6. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.
Заступник Ю.Ю. Садварі
Додаток 1
До наказу Головного державного
інспектора ветеринарної медицини України
Перелік закладів ветеринарної медицини, яким дозволено проводити розширений ветеринарно-санітарний (лабораторний) контроль субпродуктів та м'яса механічного обвалювання: 1.Державному науково-дослідному інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи (м. Київ);
2.Вінницькій регіональній державній лабораторії ветеринарної медицини (м. Вінниця);
3.Волинській регіональній державній лабораторії ветеринарної медицини (м. Луцьк);
4.Дніпропетровській регіональній державній лабораторії ветеринарної медицини (м. Дніпропетровськ);
5.Житомирській регіональній державній лабораторії ветеринарної медицини (м. Житомир);
6.Львівській регіональній державній лабораторії ветеринарної медицини (м. Львів);
7.Маріупольській міській державній лабораторії ветеринарної медицини (м. Маріуполь);
8.Одеській регіональній державній лабораторії ветеринарної медицини (м. Одеса);
9.Рівненській регіональній державній лабораторії ветеринарної медицини (м. Рівне).


<< до вибору документу  |  наступний документ >>


 
До початку сторінки   |  Головна сторінка   |  Написати листа